Poznaj naszą historię

Kto stoi za Coworkiem Mrowisko oraz jakie okoliczności sprowadziły nas na Krupniczą 22/5?
To my założyciele Cowork Mrowisko!
Cześć! Tutaj założyciele Coworku Mrowisko – Oscar Rak i Domi Drobiazg! Znamy się i pracujemy ze sobą niemalże nieprzerwanie od maja 2017 roku zarówno przy projektach komercyjnych, jak i non-profit.

Przez długi czas współpracowaliśmy zdalnie, jednak po pewnym czasie brak wspólnego biura zaczął nam mocno przeszkadzać.
Co się stało dalej?
Postanowiliśmy rozejrzeć się za własnym miejscem pracy, a z czasem w głowach zaświtała nam idea coworkingu. I tak właśnie powstał on: Cowork Mrowisko!

Otworzyliśmy go z myślą o ludziach takich jak my: bezpośrednich, twórczych oraz otwartych na inne osoby (oraz zwierzaki!). Urządziliśmy biuro marzeń: w centrum miasta, z wygodnymi stanowiskami pracy, ciepłym światłem dziennym oraz dostępem do szybkiego internetu, które tętni życiem.

W Mrowisku dbamy nie tylko o jakość biur, ale również integrację społeczności, która się wokół niego gromadzi.
Posłuchaj jak powstało Cowork Mrowisko :)
Cowork Mrowisko to nie miejsce, które zostało stworzone przez bezduszną korporację w celu zarobienia góry pieniędzy.

Tworząc nasze biuro, mieliśmy kompletnie inną wizję działania na lokalnym rynku i dobra naszej planety w sercach. Cała historia jest długa, pełna zakrętów i śmiesznych historii. Z tego też powodu stworzyliśmy podcast Mrowisko Po Godzinach, gdzie w pierwszych 3 odcinkach opowiedzieliśmy o naszych perypetiach.

Jeśli interesuje Cię historia otwarcia Mrowiska, to przygotuj się na prawie 4h jazdy bez trzymanki.


Kim jesteśmy?
Chcesz wiedzieć co robimy na co dzień? Przeczytaj nasze krótkie biogramy ;)
Oscar Rak
Ekspert w dziedzinie wideo marketingu i komunikacji audiowizualnej, który wiedzę zdobywał w katowickiej Szkole Filmowej oraz Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
Współwłaściciel domu produkcyjnego Klik Film realizującego nagrania kursów online, filmów reklamowych i transmisji na żywo, współwłaściciel Coworku Mrowisko zlokalizowanego w centrum Krakowa oraz wykładowca Krakowskiej Szkoły Filmowej.
Dotychczas współpracował z takimi klientami jak: Tesco Polska, Microsoft, Aecom, Idea Bank, Miasto Wisła czy Ardagh Group.
Po godzinach autor kanału na YouTube oraz bloga, gdzie pomaga ludziom rozpocząć swoją przygodę filmowaniem i wideo marketingiem. Prywatnie uwielbia bawić się w MacGyvera i tworzyć coś z niczego!
Domi Drobiazg
Konsultantka i strateżka z zakresu marketingu internetowego i współwłaścicielka krakowskiego Coworku Mrowisko. Cząstka familii agencji Minnak, gdzie odpowiada za wyjątkową obsługę klientek oraz ich kanałów komunikacyjnych w social mediach, a także pilnowanie terminów. Ponad wszystko w pracy ceni sobie transparentność, elastyczność oraz wsparcie. Eksploruje i rozwija się w takich obszarach jak digitalizacja biznesu, Customer Experience, Design Thinking i trendwatching, a zdobytą wiedzę na bieżąco włącza do swojej pracy zawodowej. Psia mama, miłośniczka lokalsowych biznesów oraz twórców, początkująca joginka. Z niezwykłą upartością ratuje prawie-umarłe, niechciane rośliny, aby później opowiadać ich historie.
Made on
Tilda