Nasz cowork
Chcesz poznać przestrzeń, w której czeka na Ciebie biurko? Scrolluj dalej! :)
Sprawdź jak wygląda nasz cowork nie wychodząc z domu!
Ciężko na zdjęciach pokazać przestrzeń naszego biura. Z tego też powodu zapraszamy Cię na wycieczkę 360, którą przygotowaliśmy wspólnie z firmą Skillspace. Nie musisz posiadać nawet okularów VR, aby rozejrzeć się po naszej przestrzeni. Pamiętaj jednak, że na żywo nasze biuro jest jeszcze lepsze!
Wycieczka 360 w Cowork Mrowisko
Chcesz sprawdzić czy Twoja produktywność podskoczy pracując w coworku? Wpadnij na dzień próbny!
Zobacz kilka zdjęć z Mrowiska
Cowork Mrowisko mieści się w dawnym Domu Literatów. Miejsce to od zawsze tętniło życiem, więc chcieliśmy zachować ducha tego miejsca. W skład naszego coworkingu wchodzi jedno mikrobiuro, dwie przestrzenie open space, dwie łazienki, w pełni wyposażona kuchnia oraz wygodna sala szkoleniowa.

W naszym biurze na co dzień gromadzą się freelancerzy, freelancerki oraz mikrobiznesy. Bardzo cenimy sobie funkcjonowanie w przyjaznej społeczności, dlatego raz w miesiącu organizujemy integrację coworkerów.


Zadbaliśmy o najmniejszy szczegół
Poniżej znajdziesz wszystkie udogodnienia jakie znajdziesz w naszym biurze.
Wygodne krzesła
Nie oszczędzamy na zdrowiu.
Krzesła, które znajdziesz u nas
posiadają 3 stopnie regulacji.
Super szybki Internet
Internet symetryczne łącze 500/500 mbps, podłączenie Ethernet & Wifi oraz łącze zapasowe 30/30 mbps.
Czyste powietrze
Kraków jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych miast w Polsce. Z tego powodu mamy oczyszczacze.
2x strefy chillu
Wspaniały zielony balkon
i ogród zimowy z widokiem
na ulicę Krupniczą.

Ochronę i monitoring
3 poziomy zabezpieczeń, które dbają o bezpieczeństwo w naszym coworku.
Miejsce dla pupila
Kochamy zwierzaki! W naszym coworku znajdzie się miejsce dla Twojego pupila, jeśli tylko lubi towarzystwo innych czworonogów.
Regulowane biurka
Nie ma uniwersalnej wysokości biurka dla wszystkich. Z tego powodu każde biurko posiada regulację, aby dostosować je do własnych potrzeb.
Networking
Zamknięte spotkania tylko dla społeczności oraz otwarte wydarzenia dla freelancerów.
Znakomitą kawę i herbatę
Porządny ekspres, kilka rodzajów kawy/herbaty i ZERO rozpuszczalnej.
Własny komplet kluczy
Możesz wchodzić i wychodzić do biura kiedy chcesz. Jeśli zapomnisz kluczy, nic się nie martw. Mamy domofon! 🙂
Drukarka bez limitu
Do dyspozycji oddajemy laserowe urządzenie wielofunkcyjne bez limitów druku. Jednak wolimy e-mail 🙂
Własna szafka
Każdy wynajmujący u nas biurko dedykowane ma własny schowek.
Prowadzimy biznes odpowiedzialnie
Od innych biznesów odróżnia nas podejście do rozwoju. Jesteśmy firmą, która nie jest ślepo zorientowana na nieprzemyślany rozwój i zysk. Głównym założeniem coworku jest gromadzenie świetnych ludzi i zapewnienie im przestrzeni do rozwoju.
Prawidłowa segregacja śmieci
W Krakowie obowiązuje pięciostopniowa segregacja śmieci, do której stosujemy się od samego początku (a eko bzikiem zarażamy naszych Coworkerów). Wiemy też, że nie sposób jest zapamiętać wszystkich zasad sortowania, dlatego nad koszami zawiesiliśmy pomocną instrukcję!
Wyeliminowanie ręczników papierowych
Przez pierwsze kilka tygodni działania biura zasypaliśmy się papierem – i to na własne życzenie! Codziennie wyrzucaliśmy dwa duże kubły zużytych ręczników papierowych. Widząc te ogromne ilości śmieci, postanowiliśmy działać. Każdy z Coworkerów ręcznik, który może wymieniać w wybranej przez siebie chwili, a te ubrudzone porządnie pierzemy. W tym momencie jedynie Goście wynajmujący salę szkoleniową korzystają z ręczników papierowych, dzięki czemu generujemy o wiele mniej śmieci, z czego jesteśmy bardzo dumni.
Ograniczenie obiegu opakowań jednorazowych
Nic tak nie łączy ludzi, jak wspólne imprezy i jedzenie. To pierwsze zapewniamy co miesiąc podczas integracji, a wspólne obiady staramy się jeść prawie codziennie. Wiedząc, że nie zawsze wszyscy mogą przynosić jedzonko z domu, postanowiliśmy naszą mrowiskową kuchnię zaopatrzyć w duży zapas opakowań wielorazowego użytku. Nie masz ze sobą nic do jedzenia? Możesz bez problemu wziąć pudełko, udać się do pobliskiej knajpy (zawsze polecamy nieśmiertelne bary mleczne!) i wrócić na wspólny posiłek! Szybko, smacznie, bez zbędnego śmiecenia!
Made on
Tilda